Įstaigos pavadinimas Kauno “Aušros” gimnazija
Pareigos Karjeros specialistas (nepilnam krūviui)
Darbo vieta Kauno “Aušros” gimnazija, Laisvės al. 95
Reikalavimai Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2022 m. balandžio 25 d. įsakymu Nr.V-617 patvirtintus  kvalifikacinius reikalavimus, gebėti veiksmingai taikyti IKT.
Funkcijos Teikti kokybiškas ir prieinamas karjeros paslaugas (ugdymo karjerai, karjeros konsultavimo, karjeros informavimo), profesinio veiklinimo paslaugas mokyklos mokiniams teikti asmenines ir grupines konsultacijas karjeros klausimais; vesti ugdymo karjerai kursą ar užsiėmimus; organizuoti profesinį veiklinimą (pasitelkiant informacines sistemas ir kitas priemones – pažintinius vizitus, renginius, ekskursijas, susitikimus su švietimo įstaigų atstovais, darbdaviais ir kitais asmenimis); teikti karjeros planavimui bei vystymui (plėtojimui) reikalingą informaciją mokiniams ir kitai mokyklos bendruomenei; supažindinti mokinius, mokytojus, tėvus su gimnazijoje teikiamomis karjeros paslaugomis, programomis, mokymo formomis, ugdomomis kompetencijomis bei mokymosi sąlygomis; organizuoti ir koordinuoti karjeros paslaugų sistemos veiklą ir plėtojimą gimnazijoje, įgyvendinti ugdymo karjerai programą; išsiaiškinti mokyklos bendruomenės poreikius, susijusius su karjeros paslaugų teikimu; sudaryti metinį karjeros paslaugų planą ir koordinuoti jo įgyvendinimą.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis galiojančiais teisės aktais: (priklauso nuo darbo stažo ir turimos kvalifikacinės kategorijos) koeficientas nuo 7,44 iki 10,45.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.
 3. Išsilavinimą patvirtinantis dokumentas.
 4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinantis dokumentas.
 5. Gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta Mokyklos raštinė adresu Laisvės al. 95, Kaunas

Dokumentai priimami I-IV 9-17 val., V- 9-15 val. arba el. paštu.

Pasiteirauti galima telefonu 42 47 70

el.paštas [email protected]

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Mokyklos raštinė adresu: Laisvės al. 95, Kaunas

Raštinės darbo laikas 8-16.00 val., penktadienį – 8-15.00 val.

Pasiteirauti galima telefonu 42 47 70

el.paštu [email protected]

 

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022 m. lapkričio 25 d. 15 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.