Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Spindulys“
Pareigos Kiemsargis
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis „Spindulys“
Reikalavimai Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus, pasitikrinęs sveikatą asmuo; mokėti savarankiškai organizuoti savo darbą; mokėti naudotis ir saugoti aplinkos priežiūrai skirta techniką; suprasti vejų ir gyvatvorės tvarkymo specifiką.
Funkcijos Šias pareigas einantis valo ir tvarko darželio teritoriją; žiemą valo sniegą, pabarsto šaligatvius smėliu, prakerta latakus vandeniui nutekėti; prižiūri teritorijoje esančius augalus, gėlynus; pjauna žolę, formuoja gyvatvorę, grėbia žolę, lapus; atrakina ir užrakina įvažiavimo į įstaigos teritoriją vartus; užtikrina, kad teritorijoje nebūtų šukių ir kitų daiktų, galinčių sužaloti vaikus; nesant pagrindinio darbo, administracijos nurodymu atlieka kitus darbus.
Darbo užmokestis

Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybinių ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu 2017 m. sausio 17 d. įsakymu Nr. XIII-198, Vilnius.

 

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • CV;
  • Prašymas;
  • Asmens dokumentai;
  • Pageidautini sveikatos dokumentai ( Sveikatos pažymėjimas, knygelė);
  • Pažymą apie neteistumą iš informatikos ir ryšių departamento prie LR vidaus reikalų ministerijos
Dokumentų priėmimo vieta

Adresas: Sukilėlių per. 71, Kaunas

El. paštas: [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Direktorės tel. nr. +37060310425
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2019 m. spalio 20  d.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.