Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis“Žuvintas“
Pareigos Socialinis pedagogas (0,25 et.)
Darbo vieta
Kauno lopšelis-darželis „Žuvintas“, Žuvinto g. 8, Kaunas
Reikalavimai Aukštasis (universitetinis/neuniversitetinis) išsilavinimas
Funkcijos
  • Tirti socialinės pedagoginės pagalbos poreikį. Organizuoti ir koordinuoti socialinės pedagoginės  pagalbos teikimą, vertinti jos kokybę.
  • Vertinti ir padėti spręsti problemas, susijusias su įvairiais vaikams kylančiais sunkumais (pagrindinių vaiko reikmių tenkinimo, saugumo užtikrinimo).
  • Dalyvauti sprendžiant krizinius atvejus įstaigoje, ugdymo ir socialinių įgūdžių problemas.
  • Bendradarbiauti su grupių mokytojais, specialistais, įstaigos administracija sprendžiant vaikų socialines – pedagogines problemas, ieškant efektyvių pagalbos būdų ir priemonių.
  • Konsultuoti tėvus (globėjus), bendruomenę socialinių pedagoginių problemų sprendimo, socialinės pedagoginės pagalbos teikimo klausimais.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas  vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų ir komisijų narių darbo apmokėjimo įstatymu. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: 7,99 – 8,17.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
  • Gyvenimo aprašymas.
  • Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijos.
Dokumentų priėmimo vieta Žuvinto g. 8, Kaunas,  LT-51420

El. pašto adresu: [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. 8 37 34 83 85; +37060059033
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022 m. balandžio 28 d.

Pokalbiai su pretendentais vyks 2022 m. balandžio 29 d. pagal suderintą grafiką. Apie pokalbį pretendentus informuosime telefonu.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.