Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Psichologas
Darbo vieta Kauno miesto socialinių paslaugų centras, V. Krėvės pr. 9 A, Kaunas
Reikalavimai Aukštasis universitetinis psichologijos išsilavinimas. Turėti praktinius psichologinio darbo įgūdžius ir gebėti tiksliai vertinti asmens psichologinius poreikius, bendrauti su žmonėmis ir jo aplinka, turėti organizacinius sugebėjimus.
Funkcijos Teikti individualią ir grupinę psichologinę pagalbą pagal asmens poreikius Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų bendruomenės skyriaus ir Dainavos dienos globos centro socialinių paslaugų gavėjams (senyvo amžiaus asmenims ir asmenims su negalia). Dalyvauti kartu su kitais Centro darbuotojais vertinimo procese, nustatant asmens gebėjimą pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus savarankiškai ar naudojantis pagalba konkrečiose srityse.
Darbo užmokestis Koeficientas 15,0 (BMA), (532,50 eurų neatskaičius mokesčių ).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti 1. Gyvenimo aprašymas ir išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija. 2. Rekomendacijos, kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami asmeniškai (kabineto Nr. 23, Partizanų g. 38 D,, Kaunas) arba siunčiami registruotu laišku Partizanų g. 38 D, Kaunas ar el.p.: info@kaunospc.lt,
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonai pasiteiravimui: (8 37) 242506; (8 37) 242500; el.p.  info@kaunospc.lt
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2016-02-10 (įskaitytinai)

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha