Įstaigos pavadinimas Kauno savivaldybės vaikų globos namai
Pareigos Psichologas
Darbo vieta Bendruomeniniai namai (butai)
Reikalavimai Būtinas psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis.
Funkcijos Konsultuoti psichologinių, elgesio ir emocinių sutrikimų, asmenybės ir ugdymosi problemų turinčius ugdytinius, teikti pagalbą vaikams adaptacijos laikotarpiu, apgyvendinus bendruomeniniuose vaikų globos namuose (butuose), socialinius darbuotojus iškilusių problemų sprendimo klausimais, dirbti su savanoriškais globėjais, teikti informaciją apie vaikus, turinčius psichologinių, asmenybės ir ugdymosi problemų, suinteresuotiems asmenims ar institucijoms, susijusioms su šių vaikų ugdymu ir kt. Stiprinti vaikus kaip asmenybes rengiantis savarankiškam gyvenimui ir sėkmingai integracijai visuomenėje. Gebėti pildyti ir dalyvauti vaiko poreikių nustatyme ir ISGP plano sudaryme ir pildyme.
Darbo užmokestis Atsižvelgiant į išsilavinimą, suteiktą kvalifikacinę kategoriją ir darbo stažą, atlyginimas mokamas taikant koeficientą nuo 5,89 iki 8,28 ir papildomai koeficientas didinamas 5-20 proc. už darbą socialinės globos įstaigoje su vaikais
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Įgyto išsilavinimo pažymėjimas;
  • Gyvenimo aprašymas;
  • Asmens dokumentas;
  • Galiojantis sveikatos pažymėjimas;
  • Gyvenamosios vietos deklaracija;
  • Teistumo (neteistumo) pažyma; rengia ir išduoda Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos.

 

Dokumentų priėmimo vieta Kauno savivaldybės vaikų globos namai, Birutės g. 29 A, Kaunas
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai [email protected] , (8 37) 74 5530
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2021-01-20

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.