Įstaigos pavadinimas Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Pareigos
Psichologas, 1 pareigybė (etatas)
Darbo vieta Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus,S. Lozoraičio g. 13, Kaunas
Reikalavimai
  • aukštasis išsilavinimas ir psichologo kvalifikacija (specialybė) ir ne žemesnis nei psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis ar jam prilyginama kvalifikacija (ne mažiau kaip 200 kreditų apimties nuosekliųjų universitetinių psichologijos krypties studijų) (pagal LR švietimo, mokslo ir sporto ministro 2005-07-22 įsak. Nr. ISAK-1548 „Dėl mokyklos psichologo bendrųjų pareiginių nuostatų“ I skyriaus 4 p.) (Suvestinė redakcija nuo 2021-09-01)  
Funkcijos teikti psichologinę pagalbą įvairių psichologinių problemų bei spec. ugdymosi poreikių turintiems mokiniams, konsultuoti mokinius, mokinių tėvus, mokytojus, klasių vadovus, planuoti, inicijuoti, derinti, dalyvauti bendruose įstaigos renginiuose, projektuose ir kt. veiklose įgyvendinant aktualias psichologinių problemų prevencijos priemones, vykdyti įvairias mokinių ir kitų bendruomenės narių apklausas bei tyrimus, jų rezultatus pristatyti licėjaus vadovams, mokinių tėvams ir mokytojams, bendrauti ir bendradarbiauti su kt. švietimo pagalbos specialistais, licėjaus Vaiko gerovės komisija, Kauno PPT, mokytojais ir kitais darbuotojais sprendžiant mokinių ugdymo, elgesio korekcijos, patyčių ir smurto pasireiškimo prevencijos klausimus.
Darbo užmokestis Nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybės įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į stažą, kvalifikacinį laipsnį ir darbo krūvį.

Minimalus koeficientas 8,71; maksimalus koeficientas 11,39.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Gyvenimo aprašymas (CV), asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas asmens tapat. kortelė), išsilavinimą patvirtinantys dokumentai, darbo stažą patvirtinantys dokumentai, rekomendacijos iš kitų darboviečių – privalumas.Dokumentus siųsti elektroniniu paštu: [email protected]* Informuojame, kad kandidatų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik licėjaus darbuotojų atrankos/konkurso organizavimo ir vykdymo tikslais vadovaujantis LR galiojančiais teisės aktais.
Dokumentų priėmimo vieta CV siųsti elektroniniu paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai El. p. [email protected],8 68203345; (8 37)345875,
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentai priimami iki 2023-01-06, 12.00 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje, atrinkti kandidatai informuojami el. paštu.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.