Įstaigos pavadinimas Negalią turinčių asmenų centras „KORYS“
Pareigos Individualios priežiūros darbuotojas (-a) 1 etatas
Darbo vieta Danų 15a, Kaunas. Paslaugos teikiamos kliento namuose.
Reikalavimai
  • -igytas ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;

   -įgytas Individualios priežiūros darbuotojo profesinę kvalifikaciją patvirtinantis pažymėjimas;

   arba įgytas:

   – socialinio darbuotojo padėjėjo, lankomosios priežiūros darbuotojo profesinę  kvalifikaciją patvirtinantis pažymėjimas); slaugytojo padėjėjo  profesinę kvalifikaciją patvirtinantis pažymėjimas (Sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka ne mažiau kaip 360 val. mokymo programa) ir Socialinės apsaugos ir darbo ministro nustatyta tvarka išklausęs 40 akademinių valandų įžanginius Socialinių darbuotojų padėjėjų mokymus );

    

   Asmeninės savybės: mokėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, pareigingumas, kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

   Privalumas: patirtis darbe su negalią turinčiais vaikais/suaugusiais.

Funkcijos -Socialinės globos paslaugų teikimas asmens namuose (suaugusiems asmenims su sunkia negalia, vaikams su sunkia negalia):

– klientų kasdienė priežiūra, bendravimas namuose;

– higieninių kliento reikmių užtikrinimas, pagalba maitinantis, apsiperkant, pasigaminant maistą);

– kt.darbai pagal poreikį ir sutartį su klientu.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu.

Taikomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 6,11 iki 6,5 (atsižvelgiant į profesinę darbo patirtį).

Orientacinis atlyginis  neatskaičius mokesčių ( nuo 1105,91 iki 1176,5 Eur.)

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Gyvenimo aprašymas (CV)
 2. Socialinių darbuotojų padėjėjų įvadinių mokymų baigimo pažymėjimo arba Individualios priežiūros darbuotojo kvalifikaciją patvirtinančio pažymėjimo kopija.
Dokumentų priėmimo vieta Danų g. 15 A, Kaunas

Dokumentus siųsti el. paštu: [email protected]

*Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad jame pateikti duomenys bus saugomi įstaigos duomenų bazėje 6 mėnesius ir gali būti naudojami Jūsų kandidatūros svarstymui į atitinkamas darbo pozicijas. Sutikimą galite atšaukti, mus informuodami el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Negalią turinčių asmenų centras „Korys“

tel. (8-37)  49 04 15; mob. (8 671) 39503

Dokumentų priėmimo terminas Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu arba el. paštu.

Iki 2022 11-30

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.