Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Socialinio darbo organizatorius seniūnijoje
Darbo vieta Kauno miesto socialinių paslaugų centras, Partizanų g. 38D, Kaunas
Reikalavimai

1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą arba aukštąjį koleginį su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities socialinio darbo krypties išsilavinimą, arba iki 2014 m. gruodžio 31 d. būti įgijęs kitą aukštąjį socialinių mokslų studijų srities išsilavinimą ir socialinio darbuotojo kvalifikaciją ar būti baigęs socialinio darbo studijų programą, ar Socialinės apsaugos ir darbo ministro nustatyta tvarka būti baigęs socialinio darbuotojo praktinei veiklai pasirengti skirtus mokymus.

2.Turėti teorinių socialinio darbo žinių apie Lietuvos socialinės apsaugos sistemą, žinoti socialinių paslaugų sritį reglamentuojančius teisės aktus, praktinius socialinio darbo įgūdžius ir gebėti tiksliai vertinti žmogaus socialinę situaciją, bendrauti su žmonėmis ir jo aplinka, turėti organizacinius sugebėjimus.

3.Būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsakymais, Lietuvos socialinių darbuotojų etikos kodeksu, Seniūnijos veiklos nuostatais, Savivaldybės tarybos sprendimais, Savivaldybės mero potvarkiais, Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais socialinės paramos teikimą.

4. Mokėti analizuoti, rengti ataskaitas, mokėti dirbti kompiuteriu, išmanyti raštvedybos taisykles, pasižymėti tokiomis savybėmis kaip tolerancija, geranoriškumas, atsakingumas, kūrybiškumas bei iniciatyvumas. Socialinio darbo patirtis būtų privalumas. Mokėti dirbti „Microsoft Office“ programų paketu.

Funkcijos
  1. Organizuoti socialinį darbą seniūnijoje, sprendžiant gyventojų socialines problemas, telkti kitus specialistus ir bendruomenę.
  2. Palaikyti glaudžius ryšius su seniūnijos gyventojais, rinkti informaciją, analizuoti ir nustatyti gyventojų poreikius socialinei paramai gauti.
  3. Teikti bendrąsias (informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo) socialines paslaugas.
  4. Nustatytomis dienomis Seniūnijoje konsultuoti gyventojus, priimti prašymus socialinėms paslaugoms gauti ir kitiems socialiniams klausimams spręsti, prašymus ir reikalingus dokumentus dėl socialinių paslaugų gavimo pateikti Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus atsakingiems specialistams.
  5. Tirti seniūnijos gyventojų gyvenimo sąlygas, surašyti gyvenimo ir buities tyrimo aktus.
  6. Vertinti asmens gebėjimus pasirūpinti savimi ir priimti kasdieninius sprendimus savarankiškai ar naudojantis pagalba konkrečioje srityje bei rengti išvadas
Darbo užmokestis Darbo užmokestis apskaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo 2017 m. sausio 17 d. įstatymo Nr. XIII-198 nuostatomis.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti

1.Prašymą dalyvauti atrankoje, gyvenimo aprašymas, rekomendacijos, kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami asmeniškai (Partizanų g. 38 D, Kaunas, kabineto Nr. 23) arba siunčiami registruotu laišku Partizanų g. 38 D , Kaunas ar el.p.:[email protected], [email protected].
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonai pasiteiravimui: (8 37) 242506; (8 37) 242502; el.p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2019-06-28 (įskaitytinai)

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.