Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Boružėlė“
Pareigos Ūkio darbuotojas, 0,5 et.
Darbo vieta Bitininkų g. 21, Kaunas
Reikalavimai Specialūs kvalifikaciniai reikalavimai nekeliami.
Funkcijos Atlieka smulkius pastato remonto darbus, prižiūri vandentiekio, kanalizacijos sistemų sutrikimus; remontuoja vidaus ir lauko inventorių, keičia spynas, remontuoja baldus.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginį darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: 4,7-7,8.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Išsilavinimo dokumentai
  • Asmens dokumentai
  • Sveikatos dokumentai
Dokumentų priėmimo vieta Kauno lopšelis-darželis „Boružėlė“ direktoriaus kabinetas
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai tel. 837  42 01 65

el. p. [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022-12-31

 

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.