Įstaigos pavadinimas KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS „SPRAGTUKAS“
Pareigos LOGOPEDAS, dirbti 1,00 etatu.
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis „Spragtukas“ g. 44A, Kaunas
Reikalavimai Logopedo profesinė kvalifikacija.
Funkcijos Teikti specialiąją pedagoginę pagalbą ikimokyklinio amžiaus vaikams, turintiems kalbos ir kitų komunikacijos sutrikimų.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į kvalifikacinę kategoriją, pedagoginį darbo stažą ir vadovaujantis Lietuvos respublikos Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą Įstatymu. Atlyginimo koeficientas nuo 5,2 iki 7,7.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • CV
  • Prašymas
  • Asmens dokumentas (kopija)
  • Išsilavinimo dokumentai (kopija)
Dokumentų priėmimo vieta

Kauno lopšelis-darželis „Spragtukas“, Kęstučio g. 44A (raštvedžio kabinetas) arba

el.paštas: darzelis@spragtukas.lt

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Tel.: +370 37 422487

el.paštas: darzelis@spragtukas.lt

Dokumentų priėmimo terminas 2021 08 31
2020 09-01

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.