Įstaigos pavadinimas Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla
Pareigos Valytojas, 1 etatas
Darbo vieta

Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla

Partizanų 68, Kaunas

Reikalavimai Darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas, savarankiškumas.
Funkcijos Įvairių paviršių valymas ir priežiūra. Budintis aukšto valytojas darbo laikas nuo 8.00 iki 12.00. Kitų patalpų valymas nuo 12.00 laisvu nuo pamokų metu.
Darbo užmokestis MMA
Dokumentai, kurie turi būti pateikti  Gyvenimo aprašymas (CV)
Dokumentų priėmimo vieta aprupinimas@urbsiomokykla.lt 
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Tel.: 8 614 89366

Email.: urbsiovm@urbsys.kaunas.lm.lt

Dokumentų priėmimo terminas

Dokumentus pateikti iki 2020 m. rugsėjo 15 d. 

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu. Susisieksime su atrinktais kandidatais.

2020 09-16

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.