Įstaigos pavadinimas Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus
Pareigos Neformaliojo ugdymo organizatorius (instruktorius) (0,25 etato)
Darbo vieta Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Žeimenos g. 66, Kaunas
Reikalavimai

Sąžiningumas, motyvacija, mokėjimas bendrauti ir dirbti su jaunimu.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus ieško motyvuotų, pilietiškų, į atsargą išeinančių ar jau išėjusių karių (pareigūnų), kurie norėtų perduoti savo žinias, įgytas tarnyboje, būsimiems kariams, kariūnams bei pareigūnams.

Darbo laikas: I – III nuo 14.00 val. iki 16.00 val., II – IV nuo 15.00 val. iki 17 val. val.

Teorinių ir praktinių užsiėmimų temos: karo topografija, ryšiai, inžinierinis rengimas, taktika, išgyvenimo įgūdžiai, pirmoji medicinos pagalba, apsauga nuo naikinimo priemonių.

Funkcijos

Vesti teorinius ir praktinius užsiėmimus temomis: karo topografija, ryšiai, inžinierinis rengimas, taktika, išgyvenimo įgūdžiai, pirmoji medicinos pagalba, apsauga nuo naikinimo priemonių.

Organizuoti ir dalyvauti mokinių žygiuose.

Darbo užmokestis Mokamas pagal nustatytą darbo užmokesčio koeficientą
Dokumentai, kurie turi būti pateikti

Gyvenimo aprašymas.

Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija

Dokumentų priėmimo vieta Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Žeimenos g. 66, Kaunas
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Ričardas Žilaitis, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus direktoriaus pavaduotojas ugdymui, el.paštas: [email protected], mob. tel. 864568127
Dokumentų priėmimo terminas

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.