Įstaigos pavadinimas KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS „SPRAGTUKAS“
Pareigos LOGOPEDAS, dirbti 1,00 etatu.
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis „Spragtukas“ g. 44A, Kaunas
Reikalavimai Logopedo profesinė kvalifikacija.
Funkcijos Teikti specialiąją pedagoginę pagalbą ikimokyklinio amžiaus vaikams, turintiems kalbos ir kitų komunikacijos sutrikimų.
Darbo užmokestis

Darbo užmokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į kvalifikacinę kategoriją, pedagoginį darbo stažą ir vadovaujantis Lietuvos respublikos Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą Įstatymu.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: 7,43 (didėja priklausomai nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • CV
 • Prašymas
 • Asmens dokumentas (kopija)
 • Išsilavinimo dokumentai (kopija)
Dokumentų priėmimo vieta Kauno lopšelis-darželis „Spragtukas“, Kęstučio g. 44A (raštvedžio kabinetas) arba el.paštas: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Tel.: +370 37 422487

el.paštas: [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas 2021 10 31

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.