Įstaigos pavadinimas VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis
Pareigos Greitosios medicinos pagalbos automobilio vairuotojas (-a), siekiantis (-i) įgyti paramediko kvalifikaciją
Darbo vieta Pramonės pr. 33, 51271 Kaunas
Reikalavimai Paramediko kvalifikacija, B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir  vairavimo stažas ne trumpesnis nei 3 metai
Funkcijos Teikti kvalifikuotą medicinos pagalbą pagal nustatytą kompetenciją, vairuoti greitosios medicinos pagalbos automobilį ir transportuoti pacientus.
Darbo užmokestis Bruto 936,00  Eur/mėn.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Gyvenimo aprašymas, išsilavinimą patvirtinantys dokumentai, paramediko kvalifikaciją įrodantis dokumentas ir galiojantis vairuotojo pažymėjimas.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami adresu: Pramonės pr. 33, 51271 Kaunas arba elektroniniu paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 37 452027
Dokumentų priėmimo terminas 2022-05-13

Pokalbiui bus kviečiami tik atrinkti  kandidatai ir asmeniškai informuojami apie pokalbiui paskirtą laiką.

2021-05-15

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.