Įstaigos pavadinimas Kauno „Aitvaro“ mokykla
Pareigos Direktoriaus pavaduotojas ugdymui (terminuota darbo sutartis 1 m.) (A lygio pareigybė)
Darbo vieta Kauno „Aitvaro“ mokykla, Technikos g. 34, Kaunas
Reikalavimai
 1. Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją.
 2. Ne mažesnį kaip trijų metų pedagoginio darbo stažą.
 3. Gerai mokėti lietuvių kalbą
 4. Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis.
 5. Mokėti dirbti su Mokinių registro, Mokytojų registro, KELTO duomenų bazėmis.
 6. Mokėti dirbti su Strateginio planavimo informacine sistema STRAPIS.
 7. Išmanyti bendrojo ugdymo mokyklos (nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose) veiklos organizavimą, ugdymo procesą reglamentuojančius dokumentus, mokyklos tikslus ir uždavinius, darbo teisinius santykius, kuriuos reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, Vyriausybės nutarimai, LR Darbo kodeksas, dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles, raštvedybą.
 8. Mokėti ne mažiau kaip vieną užsienio kalbą.

Būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam, pasižymėti nepriekaištinga profesine reputacija, elgesiu, gebėti dirbti komandoje; gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo ir pavaldžių darbuotojų darbą, rengti ataskaitas ir kitus dokumentus, gebėti savarankiškai vykdyti direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.

Privalumai:

Darbo patirtis laisvės atėmimo vietose įsteigtose mokyklose.

Funkcijos Organizuoti ir koordinuoti ugdymo plano, ugdymo programų rengimą ir įgyvendinimą, inicijuoti naujų mokymo(si) technologijų ir strategijų diegimą, mokyklos veiklos įsivertinimo organizavimą, organizuoti ir koordinuoti neformalaus ugdymo programų rengimą ir įgyvendinimą, užtikrinti ugdymo proceso įgyvendinimą, vykdyti ugdymo proceso stebėseną, vertinti ir analizuoti ugdymo kokybę, teikti metodinę pagalbą mokiniams ir mokytojams, rengti statistinių duomenų ataskaitas, bendradarbiauti su mokiniais, jų tėvais (globėjais, rūpintojais), mokytojais ir kitais mokyklos bendruomenės nariais, rengti direktoriaus įsakymų, susijusių su ugdymo veikla, ir kitų ugdymo veiklą reglamentuojančių dokumentų projektus, savarankiškai planuoti ir įgyvendinti kitus kasdieninius darbus, savarankiškai vykdyti kitus mokyklos direktoriaus pavedimus.
Darbo užmokestis Taikomas darbo užmokestis vadovaujantis Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašo galiojančia redakcija.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Prašymas leisti dalyvauti konkurse.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Gyvenimo aprašymas.
 4. Išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijos.

Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentų priėmimo vieta

Technikos  g. 34, Kaunas, raštinė,

el. paštu: info@kaunoaitvaromokykla.lt

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Technikos g. 34, LT –51334, Kaunas

Tel. (8 37) 352482, faksas (8 37) 453257

El. p. [email protected]

www.aitvaras.kaunas.lm.lt

Dokumentų priėmimo terminas Dokumentai priimami iki 2017 m. liepos 21 d. 12.00 val.
Pokalbis su pretendentais vyks 2017 m. liepos  24 d. 10.00 val.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.