Įstaigos pavadinimas Kauno Aleksandro Puškino gimnazija
Pareigos Socialinis pedagogas jaunimo klasėse, 1 etatas
Darbo vieta Kauno A.Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V.Krėvės pr. 50
Reikalavimai
 • Aukštasis socialinio pedagogo išsilavinimas.
 • Darbo patirtis – 3 metai.
 • Išmanyti jaunimo klasių mokinių ugdymo specifiką
Funkcijos

1.      Dirbti socialiniu pedagogu su jaunimo klasių mokiniais.

2.      Vertinti ir padėti spręsti problemas, susijusias su įvairiais vaikams kylančiais sunkumais (pagrindinių vaiko reikmių tenkinimo, saugumo užtikrinimo), dirbti su vaikais, priklausomais nuo alkoholio, narkotinių medžiagų, patiriančiais seksualinį ir fizinį išnaudojimą, vykdyti saviraiškos ir saviaktualizacijos, mokymosi motyvacijos, lankomumo, užimtumo, emocinių ir elgesio bei kitų problemų sprendimo prevencines programas.

3.      Tirti socialinės pedagoginės pagalbos poreikį. Organizuoti ir koordinuoti socialinės-pedagoginės pagalbos teikimą ir vertinti jos kokybę. Kiekvienam vaikui, su kuriuo dirbama, užvesti bylą ir laikyti joje informaciją apie vaiko socialinę situaciją bei teikiamos pagalbos procesą. Informuoti administraciją, pedagogus, kitus specialistus apie probleminę situaciją, nepažeidžiant konfidencialumo. Konsultuotis su kolegomis ir prireikus siųsti vaiką pas kitus specialistus.

4.      Stebėti mokinių lankomumą, atlikti tyrimus, siekiant išaiškinti pamokų nelankymo priežastis, informuoti administraciją ir steigėją apie mokyklą nelankančius mokinius. Atsakyti už nelankančių mokyklos mokinių duomenų bazę.

5.      Informuoti tėvus apie jų teisę gauti socialinę-pedagoginę pagalbą ir teikti tokią pagalbą. Padėti tėvams ar teisėtiems vaiko atstovams ugdyti savo vaiką, suprasti jo socialinius psichologinius poreikius, jų tenkinimo svarbą, geriau suprasti vaiko, turinčio vystymosi sunkumų, poreikius, tėvų teises ir pareigas.

6.      Kartu su įstaigos pedagogais, visuomeninėmis organizacijomis ir socialiniais partneriais iš kitų institucijų atlikti šviečiamąjį-informacinį darbą.

7.       Inicijuoti išteklių, kurie būtini vaikų ir jų šeimų poreikiams patenkinti, gavimą.

8.       Rengti socialinio pedagogo metinį veiklos planą ir metinę veiklos ataskaitą. Rengti mokinių socialinės veiklos metinį  planą.

9.       Rengti Skyriaus mokinių socialinį pasą.

10.   Kartu su klasių auklėtojais, kitais ugdytojais rūpintis vaikų socialinių įgūdžių ugdymu. Dalyvauti gimnazijos, miesto, šalies akcijose ir  projektuose.

11.    Dalyvauti direkciniuose, mokytojų tarybos, klasė vadovų  posėdžiuose, vaiko gerovės komisijos veikloje, tėvų susirinkimuose. Bendradarbiauti su klasių vadovais, kitais pedagogais, specialistais, administracija sprendžiant vaikų socialines-pedagogines problemas, ieškant efektyvių pagalbos būdų. Teikti pasiūlymus, kaip galima gerinti socialinį-pedagoginį klimatą, sukurti jaukią, saugią aplinką.

12.    Palaikyti ryšius su įvairiomis valstybinėmis įstaigomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, teikiančiamos socialinę, psichologinę, teisinę pagalbą.

13.    Kartu su klasių vadovais ir kitais specialistais lankyti vaikus jų namuose.

14.    Bendradarbiauti su tėvais ar teisėtais vaiko atstovais, pedagogais  ir kitų  institucijų atstovais;

15.     Administracinio budėjimo dienomis Skyriuje organizuoti sergančių, atostogaujančių ar laikinai  išvykusių mokytojų pavadavimą.

16.    Aktyviai dalyvauti Skyriaus Resocializacijos centro veikloje.

17.   Visos pareigybės aprašyme socialinės pedagogės veiklos dokumentaciją sistemingai kaupti, segtuvuose, registracijos žurnaluose su pavadinimais:

·       Skyriaus mokinių, su kuriais dirbama, bylos;

·      Skyriaus  mokinių lankomumo ataskaitos;

·      Skyriaus mokinių socialinis pasas;

·      Skyriaus mokinių tėvų konsultavimas;

·      Skyriaus socialinė prevencinė veikla.

Darbo užmokestis Užmokestis nustatomas vadovaujantis švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių  darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu atsižvelgiant į stažą, kvalifikacinį laipsnį ir darbo krūvį
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas dalyvauti atrankoje (pildomas vietoje);
 • CV;
 • Motyvacinis laiškas;
 • Paso kopija;
 • Sodros knygelės kopija;
 • Diplomo kopija;
 • Kvalifikacijos kėlimo pažymėjimų kopijos, rekomendacijos (jei tokie yra);
 • Pažyma apie neteistumą (iš VRM IRD).
Dokumentų priėmimo vieta Kauno A.Puškino gimnazija, Vytauto pr. 50, Raštinė, 2 aukštas nuo 8.00 iki 16.00 val
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. 837 422871;  [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas 2018-08-23 – 2018-08-30 (imtinai). Atrankos pokalbis numatomas 2018-08-31 d.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.