Įstaigos pavadinimas Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla
Pareigos Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams
Darbo vieta Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas
Reikalavimai  

Reikalavimai:

  1. Turėti aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą.
  2. Turėti vadovaujamo ir (ar) ūkio valdymo darbo patirties ugdymo įstaigoje;
  3. Turėti darbo kompiuteriu ir informacinėmis duomenų sistemomis patirties;
  4. Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  5. Išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius statybos, darbų saugos, sanitarinius-higieninius ir kitus ūkinės veiklai taikomus reikalavimus, gebėti juos taikyti praktiškai;

Mokėti dirbti kompiuterinėmis programomis (naudotis „Microsoft Word“ ir „Excel“ programomis, internetu, elektroniniu paštu, teisės aktų ir kitų dokumentų paieškos sistemomis), išmanyti dokumentų valdymą per dokumentų valdymo sistemą.

Funkcijos
  • Darbo pobūdis, pareigybės aprašymas: administruoti mokyklos patikėjimo teise valdomus objektus, rūpintis mokyklos ūkio materialiniu stoviu, saugumu, atnaujinimu, aprūpinimu, planuoti ir atlikti ūkines operacijas, organizuoti ir prižiūrėti pagalbinio personalo darbą ir spręsti kitus ūkinius mokyklos reikalus.
Darbo užmokestis  1882,4 eur. per mėnesį neatskaičius mokesčių.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti  
  • Gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla. RAŠTINĖ arba el. paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8-37) 31 20 88 arba 860256466
Dokumentų priėmimo terminas iki 2022-12-02

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.