Įstaigos pavadinimas Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla, Partizanų g, 152
Pareigos Tikybos mokytojas (-a)
Darbo vieta Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas
Reikalavimai
 • turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
 • mokėti naudotis informacinėmis technologijomis (darbas su Word, Excel, Power Point, interaktyvia lenta ir pan.);
 • gebėti taikyti tinkamus darbo metodus, kūrybingai organizuoti mokinių ugdymą bei kitas veiklas;
 • gebėti efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas.
Funkcijos
 • Darbas su 1-8 klasių mokiniais. 9 savaitinės valandos, 0,25 etato, 467,00 Eur. aukštasis išsilavinimas, tikybos mokytojo kvalifikacija, kanoninis siuntimas dėstyti katalikų tikybą; gebėti dirbti Word, Power Point, Teams, Zoom, Excel programomis, naudotis interneto programomis bei elektroniniu paštu ir turėti kompiuterinio raštingumo gebėjimus patvirtinantį pažymėjimą, atitinkantį švietimo ir mokslo ministro patvirtintus reikalavimus mokytojų kompiuterinio raštingumo programoms; 3.gebėti organizuoti ir analizuoti ugdymo, mokymo(si) procesą, tirti pedagogines situacijas, tirti ir kurti veiksmingas mokymo(si) strategijas, rengti ugdymo projektus, skleisti gerąją pedagoginio darbo patirtį; 4.gebėti užtikrinti ugdomų mokinių saugumą, emociškai saugią mokymosi aplinką, reaguoti į smurtą ir patyčias, teikti pedagoginę pagalbą; 5.mokėti naudotis, kaupti, sisteminti, valdyti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas; mokėti planuoti ir organizuoti savo bei tikslinės žmonių grupės veiklą; gebėti dirbti su įvairaus amžiaus vaikais; turėti gerus bendravimo, organizacinius įgūdžius.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis LR Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginio darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją apie 467 eur už 0,25 etato (9 savaitinės valandos).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas, leisti dalyvauti atrankoje.
 • Motyvacinis laiškas (pageidautina).
 • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 • Gyvenimo aprašymas.
 • Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija;
 • Rekomendacija iš buvusios darbovietės (pageidautina).
Dokumentų priėmimo vieta Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla. RAŠTINĖ arba el. paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai ((8-37) 31 20 88 arba 860256466
Dokumentų priėmimo terminas iki 2023-07-07

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.