Įstaigos pavadinimas Kauno Antano Smetonos gimnazija
Pareigos Direktoriaus pavaduotojas ugdymui (terminuota darbo sutartis 1 m.)
Darbo vieta Kauno Antano Smetonos gimnazija
Geležinio Vilko g. 28, Kaunas
Reikalavimai
 1. Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją.
 2. Ne mažesnį kaip trijų metų pedagoginio darbo stažą.
 3. Gerai mokėti lietuvių kalbą
 4. Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis.
 5. Išmanyti bendrojo ugdymo mokyklos veiklos organizavimą, ugdymo procesą reglamentuojančius dokumentus, mokyklos tikslus ir uždavinius, darbo teisinius santykius, kuriuos reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, Vyriausybės nutarimai, LR Darbo kodeksas, dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles, raštvedybą.
 6. Mokėti ne mažiau kaip vieną užsienio kalbą.
 • Būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam, pasižymėti nepriekaištinga profesine reputacija, elgesiu, gebėti dirbti komandoje; gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo ir pavaldžių darbuotojų darbą, rengti ataskaitas ir kitus dokumentus, gebėti savarankiškai vykdyti direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.
Funkcijos Organizuoti ir koordinuoti neformalaus ugdymo programų rengimą ir įgyvendinimą, inicijuoti naujų mokymo(si) technologijų ir strategijų diegimą,  užtikrinti ugdymo proceso įgyvendinimą, gimnazijos veiklos įsivertinimo organizavimą. Vykdyti ugdymo proceso stebėseną, vertinti ir analizuoti ugdymo kokybę, teikti metodinę pagalbą mokiniams, mokytojams, rengti statistinių duomenų ataskaitas. Bendradarbiauti su mokiniais, jų tėvais (globėjais, rūpintojais), mokytojais ir kitais gimnazijos bendruomenės nariais, rengti direktoriaus įsakymų, susijusių su ugdymo veikla, ir kitų gimnazijos veiklą reglamentuojančių dokumentų projektus, savarankiškai planuoti ir įgyvendinti tradicinius gimnazijos renginius bei kitus kasdieninius darbus, savarankiškai vykdyti kitus gimnazijos direktoriaus pavedimus.
Darbo užmokestis Taikomas darbo užmokestis vadovaujantis Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašo galiojančia redakcija.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Prašymas leisti dalyvauti konkurse.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Gyvenimo aprašymas.
 4. Išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijos.
 5. Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.
Dokumentų priėmimo vieta

Geležinio Vilko g. 28, Kaunas, 101 kabinetas,

el. paštu: [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Geležinio Vilko g. 28, LT – 49270, Kaunas

Tel. (8 37) 312001, faksas (8 37) 312001

El. p. [email protected]

www.asmetonosgimnazija.lt

Dokumentų priėmimo terminas Dokumentai priimami iki 2017 m. vasario 14 d. 14.00 val.
Pokalbis su pretendentais vyks 2017 m. vasario  20 d. 10.00 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.