Įstaigos pavadinimas Kauno “Aušros” gimnazija
Pareigos Pavaduotojas (-a) ūkio reikalams (1 et.)
Darbo vieta Kauno “Aušros” gimnazija, Laisvės al. 95
Reikalavimai Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą; išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos darbo kodeksą, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymą, Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymą, Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymą, Lietuvos Respublikos priešgaisrinės saugos įstatymą, ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto, medžiagų ir trumpalaikio inventoriaus apskaitą, naudojimą bei apsaugą, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, kiek jie susiję su šios pareigybės funkcijų vykdymu; turėti darbų saugos ir priešgaisrinės saugos pažymėjimus, gerai išmanyti darbų saugą, priešgaisrinės saugos, higienos reikalavimus; išmanyti strateginio ūkinės veiklos planavimo metodiką, gebėti organizuoti darbą, rengiant ūkinės veiklos planus, tvarkas ir programas; gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo bei pavaldžių darbuotojų darbą; gebėti savarankiškai valdyti, kaupti ir analizuoti informaciją, rengti ataskaitas, dokumentus bei kitus įstaigos vidaus tvarkomuosius, informacinius raštus; mokėti dirbti MS Office programiniu paketu, naudotis interneto naršyklėmis, elektroniniu paštu.
Funkcijos Organizuoti ir vadovauti Gimnazijos techninio personalo darbuotojų darbui, užtikrinti, kad ūkio objektai būtų tinkamai prižiūrimi ir naudojami, kad gimnazijos ūkis funkcionuotų normaliai, nesukeldamas gimnazijos veiklos sutrikimų; rengti nepedagoginio personalo darbo, atostogų grafikų projektus; vykdyti teisėtus gimnazijos direktoriaus įsakymus, pavedimus, susijusius su atliekamomis darbo funkcijomis; organizuoti gimnazijos aprūpinimą mokymo priemonėmis, mokymui reikalingomis medžiagomis, prietaisais, įrankiais ir įrengimais pagal poreikį; kartą per metus vykdyti inventorizaciją, ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaitą vesti nuolat;užtikrinti ir vykdyti ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto, medžiagų ir trumpalaikio inventoriaus, materialinių vertybių apskaitos tvarkymą, atsargų tvarkymą ir išdavimą; kontroliuoti sutarčių su paslaugas teikiančiomis įmonėmis vykdymą.
Darbo užmokestis Pagal nustatytą koeficientą – 8.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje (rašomas gimnazijoje)
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 4.  Gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta

Pasiteirauti galima telefonu 42 47 70

el.paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Mokyklos raštinė adresu: Laisvės al. 95, Kaunas

Raštinės darbo laikas 8-16.30 val., penktadienį – 8-15.00 val.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Dokumentų priėmimo terminas

Iki spalio 9 d. 15 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje atrinkti pretendentai informuojami telefonu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.