Įstaigos pavadinimas Kauno “Aušros” gimnazija
Pareigos Raštvedė (-ys) (1 et., vaduoti vaiko auginimo atostogose esančią darbuotoją)
Darbo vieta Kauno “Aušros” gimnazija, Laisvės al. 95
Reikalavimai Raštvedė (-ys) privalo gerai mokėti valstybinę lietuvių kalbą ir bent vieną užsienio kalbą, išmanyti raštvedybos pagrindus, mokėti dirbti naujomis ryšių ir kitomis organizacinės technikos priemonėmis, privalo vadovautis Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais, susijusiais su jos atliekamu darbu, raštvedybos taisyklėmis, gimnazijos nuostatais, direktorės įsakymais, darbo vidaus tvarkos taisyklėmis, pareiginiais nuostatais.
Funkcijos Gimnazijos vidaus dokumentų apiforminimas, spausdinimas, registravimas; dokumentų valdymas ir saugojimas; gaunamos, siunčiamos ir vidaus dokumentacijos registravimas, išskirstymas; svečių, interesantų priėmimas, skambučių telefonu priėmimas; mokinių dokumentų priimant ir išbraukiant iš sąrašų tvarkymas, sutarčių sudarymas, asmens bylų formavimas; kopijavimas, faksogramos; informacijos paieška internetu; laiškų siuntimas elektroniniu ir paprastu paštu; dokumentų rengimas ir įforminimas pagal Dokumentų rengimo ir įforminimo bei Raštvedybos taisykles.
Darbo užmokestis Pagal nustatytą koeficientą
Dokumentai, kurie turi būti pateikti 1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje (parašomas gimnazijoje)
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
4. Gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta Mokyklos raštinė adresu: Laisvės al. 95, Kaunas
Raštinės darbo laikas 8-16.45 val., penktadienį – 8-15.30 val.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Mokyklos raštinė adresu: Laisvės al. 95, Kaunas
Raštinės darbo laikas 8-16.45 val., penktadienį – 8-15.30 val.
Pasiteirauti galima telefonu 42 47 70
el.paštu [email protected]
Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2016-09-21

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.