Įstaigos pavadinimas Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
Pareigos Logopedas 0.5 etato (neterminuota darbo sutartis)
Darbo vieta Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
Reikalavimai

Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu.

Gebėti įvertinti mokinių kalbos raidos ypatumus, kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus, mokinių specialiuosius poreikius; išmanyti mokinių specialiosios pedagoginės pagalbos teikimo metodus ir gebėti šalinti. mokinių kalbos sutrikimus

Gebėjimas ugdymo procese taikyti informacines technologijas

Geri bendravimo įgūdžiai su vaikais ir jų tėvais.

Funkcijos Darbuotojas atlieka šias funkcijas:. įvertina mokinių kalbos raidos ypatumus, nustato kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus, specialiuosius ugdymosi poreikius;. siūlo skirti specialiąją pedagoginę pagalbą mokiniams, turintiems kalbos ir kitų komunikacijos sutrikimų, teisės aktų nustatyta tvarka; numato pagalbos teikimo vaikui, mokiniui būdus, metodus bei formas bendradarbiaudamas su mokytojais, tėvais (globėjais), kitais su vaiku ir mokiniu dirbančiais specialistais, švietimo pagalbos įstaigomis, sudaro individualiąsias, pogrupines ir grupines specialiųjų poreikių mokinių kalbos ugdymo programas, jas taiko;. šalina specialiųjų poreikių mokinių kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus; padeda mokytojams pritaikyti ir parengti mokiniams, kuriems paskirta specialioji pedagoginė pagalba, mokomąją medžiagą ir mokymo priemones; konsultuoja mokytojus, specialiųjų poreikių mokinių tėvus (globėjus) ir kitus asmenis, tiesiogiai dalyvaujančius ugdymo procese specialiosios pedagoginės pagalbos mokiniams teikimo klausimais; rengia ir naudoja pagalbos teikimo procese specialiąsias mokymo priemones, skirtas specialiųjų poreikių mokinių kalbos ir kitų komunikacijos sutrikimų lavinimui, taikydamas logopedijos naujoves; šviečia mokyklos bendruomenę aktualiais kalbos raidos, kalbos neišlavėjimo ar sutrikimų prevencijos ir jų šalinimo, specialiosios pedagoginės pagalbos teikimo klausimais, formuoja mokyklos bendruomenės ir visuomenės teigiamą požiūrį į specialiųjų poreikių mokinius.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo 2017m, sausio 17 d. įstatymu Nr XIII-198: mėnesinė alga nuo  837 iki 1355 (už pilną etatą)
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Prašymas, leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Motyvacinis laiškas (pageidautina).
 3. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 4. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 5. Gyvenimo aprašymas (CV).
 6. Sveikatos pasas ir pirmosios pagalbos pažymėjimas
 7. Pažyma iš įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų asmenų registro.
Dokumentų priėmimo vieta

Demokratų 36, Kaunas. RAŠTINĖ

arba el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 37 362827
Dokumentų priėmimo terminas

2020-06-09  9 .30 val.

POKALBIS – 2020-06-09 , 11.00 VAL.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.