Įstaigos pavadinimas Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
Pareigos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojas (a) (1 et., terminuota darbo sutartis).
Darbo vieta Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla,  Demokratų g. 36, Kaunas
Reikalavimai
  • Pedagoginis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija.
Funkcijos Planuoti grupės ugdomąją veiklą. Kurti grupės ugdomąją aplinką, parinkti priemones. Ugdyti ir/ ar dalyvauti vaikų ugdymo(si) procese. Sistemingai vertinti ir fiksuoti vaikų daromą pažangą. Teikti informaciją, pagal kompetenciją konsultuoti tėvus (globėjus), kitus įstaigoje dirbančius ir specialistus (psichologė, logopedė ir kt.) vaikų ugdymo klausimais.

Inicijuoti ir/ar dalyvauti bendruose įstaigos renginiuose, projektuose ir kitose veiklose. Prireikus dalyvauti rengiant individualias vaikų ugdymo(-si) programas.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir darbo krūvį (koeficientas nuo 7,44 iki 8,74).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. Prašymas, leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Motyvacinis laiškas (pageidautina).
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
  4. Gyvenimo aprašymas.
  5. Asmens dokumento kopija (paso ar tapatybės kortelės).
  6. Rekomendacija iš buvusios darbovietės (pageidautina).Pateikdami dokumentus, Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi vykdant darbuotojų atranką.
Dokumentų priėmimo vieta Demokratų 36, Kaunas. RAŠTINĖ

arba el. paštu:  [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 37 362827
Dokumentų priėmimo terminas 2022-05-20 d. 12:00 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje atrinkti kandidatai informuojami telefonu.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.