Įstaigos pavadinimas Kauno Jono Laužiko specialioji  mokykla
Pareigos Tikybos mokytojas
Darbo vieta Kauno Jono Laužiko specialioji mokykla
Reikalavimai Reikalavimai turėti mokytojo kvalifikaciją, turėti teologijos (religijos mokslų) bakalaurą (gali būti studentas), turėti vyskupo kanoninį siuntimą.
Funkcijos Funkcijos vykdo funkcijas, susijusias su kontaktinėmis valandomis; planuoja ugdymo procesą, rengia mokomąją medžiagą, rengia individualizuotas užduotis, vertina mokinių pasiekimus ir informuoja apie mokymosi pažangą, stebi ir analizuoja pamokas ir ugdomąsias  veiklas, tobulina savo profesines kompetencijas, analizuoja ir įsivertina savo pedagoginę veiklą.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis –  koeficientas 7,44 -10,45  priklausomai nuo kategorijos ir darbo stažo.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Dokumentai, kurie turi būti pateikti –  asmens dokumentas, CV, dokumento (-ų) apie išsilavinimą kopija(-os), 1 foto nuotrauka, sveikatos pasas 048/a, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimų, sertifikatų kopijos, pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį.
Dokumentų priėmimo vieta
Dokumentų priėmimo vieta – Kauno Jono Laužiko mokyklos raštinė.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu arba el. paštu.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai – tel. (8 37) 351 099, el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentų priėmimo terminas – iki 2022 m. kovo 31 d.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.