Įstaigos pavadinimas Kauno Jono Laužiko  mokykla
Pareigos muzikos mokytojas
Darbo vieta Kauno Jono Laužiko mokykla
Reikalavimai aukštasis arba aukštesnysis  išsilavinimas
Funkcijos Funkcijos vykdo funkcijas, susijusias su kontaktinėmis valandomis; planuoja ugdymo procesą, rengia mokomąją medžiagą, rengia individualizuotas užduotis, vertina mokinių pasiekimus ir informuoja apie mokymosi pažangą, stebi ir analizuoja pamokas ir ugdomąsias  veiklas, tobulina savo profesines kompetencijas, analizuoja ir įsivertina savo pedagoginę veiklą.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis –  1 370,00 € – 1 619,00 €  priklausomai nuo kategorijos ir darbo stažo.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Dokumentai, kurie turi būti pateikti –  asmens dokumentas, CV, dokumento (-ų) apie išsilavinimą kopija(-os), 1 foto nuotrauka, sveikatos pasas 048/a, neįgalaus asmens pažymėjimas (jeigu toks yra)  (kopija), neįgalaus vaiko pažymėjimas (jei šeimoje auga neįgalus iki 18 metų vaikas) (kopija), vaiko(-ų) gimimo liudijimas (-ai) (kopijos), ištuokos liudijimas ir kiti įrodantys dokumentai (šeimos nariui, kuris vienas augina vaiką iki 14 metų) (kopija), kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimų, sertifikatų kopijos, pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį.
Dokumentų priėmimo vieta Kauno Jono Laužiko mokyklos raštinė
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai – tel. (8 37) 351 099, el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas

Dokumentų priėmimo terminas – iki 2021 m. lapkričio 10 d. 12.00 val.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu arba el. paštu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.