Įstaigos pavadinimas Kauno Juozo Urbšio progimnazija
Pareigos valytojas 0,5 etato (arba 1etatu)
Darbo vieta Kauno Juozo Urbšio progimnazija, Partizanų 68, Kaunas
Reikalavimai Darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas, savarankiškumas.
Funkcijos Įvairių paviršių valymas ir priežiūra. Budintis aukšto valytojo darbo laikas nuo 8.00 iki 12.00. Kitų patalpų valymas nuo 12.00 laisvu nuo pamokų metu.
Darbo užmokestis Atlyginimas – MMA – 0,5 etato (365 Eur neatskaičiavus mokesčių).  Jeigu norite dirbti daugiau, yra galimybė dirbti dar 0,5 etato po pamokų (kabinetų valymas). Tokiu atveju, darbo krūvis iš viso – 1 etatas (730 eurai neišskaičius mokesčių).
Dokumentai, kurie turi būti  
  1. Gyvenimo aprašymas (CV).
Dokumentų priėmimo vieta  

Email.: [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel.: 8 614 89366
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentus pateikti iki 2022 m. spalio 4 d. 

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu. Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.