Įstaigos pavadinimas Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija
Pareigos Lietuvių kalbos mokytoja/as, 1 etatas nuo 2022-09-01
Darbo vieta Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija

Adresas: V. Čepinskio g. 7, Kaunas

Reikalavimai
  • Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774 patvirtintus  kvalifikacinius reikalavimus (Suvestinė redakcija nuo 2017-09-01)
Funkcijos Lietuvių kalbos mokomojo dalyko dėstymas 5-8 klasėse, atliekant mokytojo pareigybės aprašyme numatytas funkcijas
Darbo užmokestis Užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos  valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu. Taikomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 7,44 iki 10,45 atsižvelgiant į išsilavinimą, suteiktą kvalifikacinę kategoriją ir darbo stažą.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje (laisvos formos).
  • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
  • Gyvenimo aprašymas.
  • Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija.
  • Motyvacinis laiškas (pageidaujama).

*Informuojame, kad kandidatų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik progimnazijos darbuotojų atrankos/konkurso organizavimo ir vykdymo tikslais vadovaujantis LR galiojančiais teisės aktais.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami el. pašto adresu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 37 391 421, [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentai priimami iki 2022-08-29, 12.00 val.

Atranka (pokalbis žodžiu) numatoma 2022-08-30, 31 d.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami el. paštu ar telefonu.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.