Įstaigos pavadinimas Kauno kartų namai (socialinės globos namai)
Pareigos     Valytojas (1 etatas, neterminuota darbo sutartis, 40 val. darbo savaitė).
Darbo vieta Kauno kartų namai, Sąjungos aikštė 13 A, Kaunas
Reikalavimai
  • išsilavinimas ne žemesnis kaip pagrindinis;
  • gebėti bendrauti su klientais padedant orientuotis aplinkoje, judėti;
  • išmanyti patalpų priežiūros pagrindus ir valymo atlikimo tvarką (gebėti naudotis valymo įrankiais, cheminėmis valymo priemonėmis, buitine technika).
  • gebėti dirbti komandoje su Kauno kartų namų darbuotojais.
Funkcijos
  • valyti priskirtas patalpas ir palaikyti jų švarą ir tvarką;
  • valyti langus 2 kartus metuose ir pagal poreikį dažniau.
Darbo užmokestis Minimalus mėnesinis atlygis, t.y. 840,00 eur neatskaičius mokesčių.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. Gyvenimo aprašymas (CV)
Dokumentų priėmimo vieta
  • Pretendentai dokumentus siunčia elektroniniu paštu [email protected]
  • Arba pristatomi adresu: Sąjungos aikštė 13 A, Kaunas (309 kab.).
  • Atrankos būdas – pateiktų gyvenimo aprašymų (CV) analizė ir pokalbis. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai bus informuojami telefonu arba el. paštu.

*Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad jame pateikti duomenys bus saugomi įstaigos duomenų bazėje 6 mėnesius ir gali būti naudojami Jūsų kandidatūros svarstymui į atitinkamas darbo pozicijas. Sutikimą galite atšaukti, mus informuodami el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. 8-37 36 35 46, kontaktinis asmuo vyr. specialistė Neringa Nokšaitė, el.paštas [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2023-03-31

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.