Įstaigos pavadinimas Kauno kino centras „Romuva“
Pareigos Kino mechanikas
Darbo vieta Kauno kino centras „Romuva“, laikinoji „Romuvos“ kino salė, Kęstučio g. 62, Kaunas
Reikalavimai
 • kino mechaniko ar panašaus darbo patirtis
 • lankytojų aptarnavimo darbo patirtis
 • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
 • punktualumas, operatyvumas, atsakingumas, lankstumas, malonus bendravimas su lankytojais.
Funkcijos

Darbo pobūdis:

Kino filmų demonstravimas (DCP, blue-ray), įrangos priežiūra, renginių techninis aptarnavimas, bilietų tikrinimas, bendravimas su klientais. Darbas 0,75 etato, kas antrą savaitę vakarais ir savaitgaliais bei dienos metu pagal susitarimą.

Kino mechaniko pareigos:

1.     Punktualiai, kokybiškai, repertuare nurodytu laiku organizuoti filmų demonstravimą, spręsti iškilusius techninius nesklandumus.

2.     Paruošti filmus demonstravimui, nuolatos tikrinti kopijas pagal repertuarą.

3.     Sureguliuoti vaizdo ir garso nustatymus, paruošti įrangą filmo titravimui, jei reikalinga, atlikti kitus reikalingus darbus.

4.     Aptarnauti edukacinius renginius.

5.     Rūpintis lankytojams tinkama aplinka: įjungti šviesas, vėdinimą ar papildomą šildymą, rūpintis, kad baldai, technika ir kitas inventorius būtų tinkamose vietose.

6.     Atlikti bilietų kontrolę.

7.     Mandagiai ir paslaugiai aptarnauti žiūrovus bei klientus.

8.     Tinkamai saugoti ir laikyti filmų kopijas.

Darbo užmokestis

583 – 700 Eur neatskaičius mokesčių

Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašome užpildyti anketą, kurią rasite čia: https://docs.google.com/forms/d/1DbZwf6LCRKaRzfHXro7flJa8IHkf5UC3hFvkW7Lw2KM/edit?ts=5daefaf9
Dokumentų priėmimo vieta Prašome užpildyti anketą, kurią rasite čia: https://docs.google.com/forms/d/1DbZwf6LCRKaRzfHXro7flJa8IHkf5UC3hFvkW7Lw2KM/edit?ts=5daefaf9
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Informacija pasiteiravimui tel. 8 670 268 40. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su kandidatais, kurie bus pakviesti į pokalbį.

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2019-11-15

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.