Įstaigos pavadinimas Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Pareigos
Fizinio ugdymo mokytojas (-a) (0,9 pareigybės – įdarbinama nuo 2022-09-01)

 

Darbo vieta Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, S. Lozoraičio g. 13, Kaunas
Reikalavimai
 • atitiktis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu V-774 patvirtintus  kvalifikacinius reikalavimus (Suvestinė redakcija nuo 2017-09-01).
 • aukštasis išsilavinimas, pedagogo kvalifikacija;
 • baigta fizinio auklėjimo ar kūno kultūros mokytojų rengimo arba fizinio auklėjimo, sporto ar kūno kultūros studijų programa;
 • susipažinta su Specializuoto ugdymo krypties programų (pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo kartu su inžineriniu ugdymu programų) inžinerinio ugdymo dalimi, patvirtinta 2014 m. rugpjūčio 8 d. Lietuvos Respublikos švietimo ministro įsakymu Nr. V-735.
 • Privalumas – aktyvus dalyvavimas (mokinių paruošimas) konkursams, varžyboms, prizinės vietos; sveiko gyvenimo būdo, fizinio aktyvumo skatinimas mokinių tarpe, gebėjimas motyvuoti, skatinti ir pan.
Funkcijos – Fizinio ugdymo dalyko dėstymas 5-12 klasėse, atliekant fizinio ugdymo mokytojo pareigybės aprašyme numatytas funkcijas.
Darbo užmokestis Užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos  valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu. Taikomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 7,44 iki 9,71 atsižvelgiant į išsilavinimą, darbo krūvį, suteiktą kvalifikacinę kategoriją ir darbo stažą.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
 • Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai (diplomas/ai su priedais);
 • Gyvenimo aprašymas (CV);
 • Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija;
 • Suteiktą kvalifikacinį laipsnį patvirtinantis dokumentas;
 • Pedagoginio darbo stažą patvirtinantis dokumentas.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai teikiami elektroniniu paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai El. p. [email protected], tel. (8 37) 34 58 75
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentai priimami iki 2022 m. birželio 23 d., 12.00 val.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje informuojami tik atrinkti pretendentai, jų nurodytu el. paštu.

 

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.