Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Atžalėlė“
Pareigos Mokytojas (1 etatu)
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis „Atžalėlė“ K. Donelaičio g. 9A, Kaunas
Reikalavimai
  1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu.
  2. Pedagogo kvalifikacija ir baigta mokomoji ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo programa, atitinkanti studijų arba dalyko/pedagoginės specializacijos modulio programą.
Funkcijos
  • Organizuoti ir vykdyti ugdomąjį procesą:
  • Sistemingai vertinti, fiksuoti vaikų daromą pažangą, apie vaikų meninius pasiekimus informuoti tėvus (globėjus);
  • Teikti informaciją, pagal kompetenciją konsultuoti tėvus (globėjus), kitus įstaigoje dirbančius specialistus vaikų meninio ugdymo klausimais;
  • Inicijuoti ir dalyvauti bendruose įstaigos projektuose, renginiuose, darbo grupėse ir kitose veiklose;
  • Teikti pagalbą vaikams, turintiems ugdymosi sunkumų ir specialiųjų ugdymosi poreikių, pritaikant meninius užsiėmimus, metodus ir priemones atitinkamiems poreikiams;
  • Bendradarbiauti su kitais grupėje, lopšelio-darželio ,,Atžalėlė“ dirbančiais specialistais vaikų ugdymo klausimais.
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Švietimo ir mokslo ministro patvirtintu „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu“ bei „Kauno miesto savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų tarnybinių atlyginimų (tarifinių atlygių) koeficientų nustatymo aprašu“, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginį darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją. Koeficientas nuo7,44 iki 9,28.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Gyvenimo aprašymą, parengtą Europass CV formatu lietuvių kalba;
  • Buvusių darboviečių rekomendacijas (nebūtinai).
Dokumentų priėmimo vieta Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai (8-16.30), siunčia elektroniniu paštu [email protected].
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. (8 37) 209587

El. paštas – [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022 m. birželio 30 d.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.