Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis ,,Klausutis“
Pareigos Meninio ugdymo mokytoja (-s) (Dailė) 0,25 et.
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis „Klausutis“, Kovo 11-osios g. 14, Kaunas
Reikalavimai
 • Aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu (studijų krypties šaka – dailė).
 • Pedagogo kvalifikacija ir baigta mokomoji ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo programa, atitinkanti studijų arba dalyko/pedagoginės specializacijos modulio programą.
 • Geras lietuvių kalbos mokėjimas.
Funkcijos

 

Inicijuoti ir dalyvauti bendruose įstaigos projektuose, renginiuose, darbo grupėse ir kitose veiklose; kurti įstaigos meninę ugdomąją aplinką; bendradarbiauti su kitais grupėje, lopšelio-darželio ,,Klausutis“ dirbančiais specialistais vaikų ugdymo klausimais; kitos funkcijos pagal pareigybės aprašymą.

Meninio ugdymo mokytojo (-s)  darbas su ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikais.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu Nr.WIII-198, atsižvelgiant į darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir darbo krūvį. Koeficientas nuo 7,44 iki 10,45
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas, leisti dalyvauti atrankoje;
 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
 • Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai;
 • Pažyma apie pedagoginį darbo stažą.
Dokumentų priėmimo vieta Kauno lopšelis-darželis „Klausutis“, Kovo 11-osios g. 14, Kaunas arba el. paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai; 8-37 375 190, 8-37 454 309

 

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022 m. sausio 31 d.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.