Įstaigos pavadinimas Įstaigos pavadinimas – Kauno Jono Laužiko mokykla.
Pareigos Pareigos –  mokytojo padėjėja.
Darbo vieta Darbo vieta – Kauno Jono Laužiko mokykla.
Reikalavimai Vidurinis  arba aukštesnysis išsilavinimas.
Funkcijos
 • Funkcijos padeda mokyklos vadovo paskirtam mokiniui (mokinių grupei): orientuotis ir judėti aplinkoje, susijusioje su ugdymu(si), mokykloje ir už jos ribų, ugdomosios veiklos, pamokų, pertraukų, nepamokinės veiklos, papildomo ugdymo,  renginių ir išvykų, laisvalaikio metu, apsitarnauti, pavalgyti, pasirūpinti asmens higiena. Padeda mokytojui (auklėtojui) parengti ir/ar pritaikyti mokiniui (mokinių grupei) reikalingą mokomąją medžiagą, įsitraukia į ugdymą, padeda naudotis kompiuteriais ir kitomis mokymo priemonėmis.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis –  743,00 € – 796,00 €  priklausomai nuo išsilavinimo ir darbo stažo.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Dokumentai, kurie turi būti pateikti –  asmens dokumentas, CV, dokumento (-ų) apie išsilavinimą kopija(-os), 1 foto nuotrauka, sveikatos pasas 048/a, neįgalaus asmens pažymėjimas (jeigu toks yra)  (kopija), neįgalaus vaiko pažymėjimas (jei šeimoje auga neįgalus iki 18 metų vaikas) (kopija), vaiko(-ų) gimimo liudijimas (-ai) (kopijos), ištuokos liudijimas ir kiti įrodantys dokumentai (šeimos nariui, kuris vienas augina vaiką iki 14 metų) (kopija), pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį.
Dokumentų priėmimo vieta Kauno Jono Laužiko mokyklos raštinė.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai – tel. (8 37) 350 658, el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas

Iki 2022 m. vasario 21  d.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu arba el. paštu.

 

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.