Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Čiauškutis“
Pareigos Direktoriaus pavaduotojas(-a) ūkio reikalams (1 etatas)
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis „Čiauškutis“, Prancūzų g. 68A, Kaunas
Reikalavimai
 • Ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintas išsilavinimas arba aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintas išsilavinimas.
 • Gerai mokėti lietuvių kalbą.
 • Mokėti dirbti kompiuteriu.
 • Gebėti savarankiškai planuoti, rengti ataskaitas, bendrauti, bendradarbiauti, dirbant komandoje laikytis demokratinių, savitarpio pagarbos ir pagalbos santykių ir bendravimo normų.
 • Mokėti planuoti ir organizuoti lopšelio-darželio ūkinę veiklą.
 • Žinoti priešgaisrinės saugos, darbų saugos, elektrosaugos, civilinės saugos reikalavimus.
 • Mokėti dirbti su CVP IS; panašaus darbo patirtis.
 • Išmanyti Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius biudžetinės įstaigos ūkinę veiklą, darbo santykius, viešųjų pirkimų įstatymą, orientuotis kainų ir prekių rinkoje.
Funkcijos Organizuoti ūkinę veiklą; vadovauti nepedagoginiam personalui; rūpintis jam priskirtų materialinių vertybių saugumu ir atnaujinimu, lopšelio-darželio patalpų ir teritorijos švara bei saugumu; vykdyti ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaitą; organizuoti priešgaisrinę saugą, civilinę saugą lopšelyje-darželyje bei tvarkyti reikiamus dokumentus; organizuoti ir vykdyti viešuosius pirkimus įstatymų numatyta tvarka, rengti ir tvarkyti dokumentus, susijusius su viešaisiais pirkimais, teisės aktų nustatyta tvarka atlikti viešųjų pirkimų procedūras (įskaitant viešųjų pirkimų vykdymą per CPO katalogą, CVP IS priemonėmis), rengti sutarčių su pirkimus laimėjusiais vykdytojais projektus; rengti metinį prekių, paslaugų ir darbų viešųjų pirkimų planą, teikti metines viešųjų pirkimų ataskaitas; dalyvauti strateginio plano, metinio veiklos plano rengime ir įgyvendinime; rengti įsakymų susijusių su ūkio reikalais, viešaisiais pirkimais projektus.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlyginimo už darbą 2017 m. sausio 17 d. įstatymo Nr. XIII-198 tvarka. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas gali būti nuo 4,3 iki 8,8.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas
 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (kopija)
 • Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai (kopija)
 • Gyvenimo aprašymas
Dokumentų priėmimo vieta

Prancūzų g. 68A, Kaunas

Gyvenimo aprašymą (CV) siųsti el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

 (8 37) 34 80 39

el. paštas [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas

Iki 2020 m. sausio 25 d. (sausio 14 d. paprašė skelbimą išimti)

Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, bus informuojami asmeniškai.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.