Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis – darželis „Daigelis“
Pareigos Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, laikina darbo sutartis iki 2017-03-08
Darbo vieta Žagarės g. 5, Kauno lopšelis – darželis „Daigelis
Reikalavimai 1. Aukštasis arba koleginis pedagoginis išsilavinimas ikimokyklinio ugdymo auklėtojo ir priešmokyklinio ugdymo pedagogo kvalifikacija.
2. Darbo patirtis ikimokyklinėje įstaigoje (privalumas)
Funkcijos Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Švietimo ir mokslo ministro patvirtintu 2013 m. gruodžio 19 d. įsakymu Nr. V-1254 „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu“ bei „Kauno miesto savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų tarnybinių atlyginimų (tarifinių atlygių) koeficientų nustatymo aprašu“.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti 1. Gyvenimo aprašymas (CV)
2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija
Dokumentų priėmimo vieta Kauno lopšelis – darželis „Daigelis“, Žagarės g. 5.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. 8-37-26 65 63, el. paštas – [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas 2015 m. spalio 21 d.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.