Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis ,,Dobilėlis“
Pareigos Specialusis pedagogas    (0,75 et.)
Darbo vieta Panerių g. 44,  Kaunas
Reikalavimai
 • Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“).
 • turėti aukštąjį išsilavinimą, specialiosios pedagogikos kvalifikacinį laipsnį;
 • išmanyti pedagoginio vertinimo ir ugdymo metodikas ir jas taikyti;
 • Gebėti dirbti komandoje, savarankiškai planuoti ir organizuoti darbą.
 • Darbo IKT  įgūdžiai.
 • Gebėti numatyti veiklos prioritetus, ugdymo proceso tikslus ir uždavinius, veiklos turinį, gebėjimas dirbti su veiklą reglamentuojančiais dokumentais.
Funkcijos  Pagal specialiojo pedagogo pareigybės aprašą
Darbo užmokestis       Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į išsilavinimą, profesinio darbo patirtį (metais) (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,92 iki 11,39 pareiginės algos bazinio dydžio).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
 • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
 • Gyvenimo aprašymas;
 • Atsakingo už darbų ir priešgaisrinę saugą pažymėjimai;
 • Galiojantys sveikatos žinių atestavimo pažymėjimai pagal pirmos pagalbos mokymo programą ir higienos įgūdžių mokymo programą, medicininė knygelė;
Dokumentų priėmimo vieta Panerių g. 44, Kauno lopšelis-darželis  ,,Dobilėlis“  el. p. [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kauno lopšelis-darželis „Dobilėlis“ Tel. 8 37 36 35 30; 867304757 el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentai priimami iki 2023-08-25 14 val.

Kandidatai, atitinkantys reikalavimus bus kviečiami pokalbiui asmeniškai.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.