Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis ,,Girstutis“
Pareigos Ūkio darbuotojas
Darbo vieta Kovo 11-osios g. 25 B,  Kaunas
Reikalavimai Būtinas ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar) įgyta profesinė kvalifikacija.

Išmanyti pastatų technines savybes. Darbui naudojamos technikos ir kito inventoriaus priežiūros reikalavimus, jų naudojimo taisykles, gedimo nustatymo ir šalinimo metodus. Mokėti dirbti su įrenginiais (sodo ir buities technika). Lengvai bendraujantis, mandagus, paslaugus.

Panašaus darbo patirtis būtu privalumas.

Funkcijos Atlieka pastatų ir statinių smulkius remonto darbus:

-valo užsikimšusius lietvamzdžius, apžiūri ir remontuoja pastatų stogus;

-prižiūri šildymo, vandentiekio, kanalizacijos sistemas, tvarko smulkius gedimus;

-remontuoja įstaigos vidaus ir lauko inventorių, keičia spynas, remontuoja baldus, atlieka kitus nesudėtingus remonto darbus;

-padeda mokytojams ir specialistams įrengti kabinetus, grupes, ugdomąsias aplinkas;

-sandėliuoja nenaudojamą inventorių.

Darbo užmokestis Pagal Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymą 2017 m. sausio 17 d. Nr. XIII-198. Atlyginimo koeficientas 4,7-6,5 (atsižvelgiant į profesinio darbo patirtį, kuri apskaičiuojama sumuojant laikotarpius, kai buvo dirbamas analogiškas pareigybės aprašyme tam tikros profesijos ar specialybės darbas, vykdytos analogiškos pareigybės aprašyme nustatytos funkcijos).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Gyvenimo aprašymas (CV), išsilavinimo pažymėjimo kopija, paso arba asmens tapatybės kortelės kopija,  pažyma apie darbo stažą, asmens medicininė knygelė, higienos įgūdžių pažymėjimas, pirmosios medicinos pagalbos pažymėjimas, pažyma iš įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų asmenų registro.
Dokumentų priėmimo vieta Lopšelio-darželio raštinė, Kovo 11-osios g. 25B, Kaunas, arba

El.paštu [email protected] 

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Raštinė: 8 (37) 454732 Direktorius: 8 (37) 454649

Skambinti darbo dienomis, darbo valandomis 8.00-16.00

Dokumentų priėmimo terminas Dokumentų priėmimo terminas: 2022-08-05

 

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.