Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis ,,Lakštutė“
Pareigos Logopedas 1,25 etato
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis „Lakštutė”, Parko g. 10, Kaunas
Reikalavimai
 1. Įgijęs aukštąjį išsilavinimą ir logopedo kvalifikaciją.
 2. Geba bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas.
 3. Geba dirbti komandoje, savarankiškai planuoti ir organizuoti darbą.
 4. Darbo IKT  įgūdžiai.
 5. Žino ir geba taikyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, kitus teisės aktus, reglamentuojančius specialųjį ugdymą, išmano Lietuvos specialiojo ugdymo sistemą.
 6. Išmano kalbos vertinimo metodikas, geba jas taikant atlikti vaikų kalbos vertinimą bei nustatyti kalbėjimo ir kalbos sutrikimus.
Funkcijos
 • Įvertina vaikų kalbos raidos ypatumus bei kalbėjimo ir kalbos sutrikimus.
 • Siūlo ugdymo formą, būdus ir metodus, prireikus rekomenduoja teikti logopedo bei specialiąją pagalbą vaikams, kuriems nustatyti kalbėjimo ir kalbos sutrikimai.
 • Konsultuoja kalbėjimo ir kalbos sutrikimų turinčius vaikus, jų tėvus (globėjus, rūpintojus), mokytojus, pagalbos mokiniui specialistus logopedo pagalbos teikimo, ugdymo organizavimo, kalbėjimo ir kalbos sutrikimų prevencijos bei jų šalinimo klausimais.
 • Teikia metodinę pagalbą mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams ir tėvams (globėjams, rūpintojams) kalbėjimo ir kalbos sutrikimų turinčių vaikų ugdymo bei jo organizavimo klausimais, skleidžia ir diegia logopedijos naujoves.
 • Vadovaujantis Kauno pedagogų psichologinės tarnybos išvadomis, padeda mokytojams rengti individualizuotas ir pritaikytas programas.
 • Analizuoja mokyklos dokumentus, susijusius su kalbėjimo ir kalbos sutrikimų turinčių vaikų ugdymu.
 • Teikia informaciją apie kalbėjimo ir kalbos sutrikimų turinčių vaikų kalbos raidos vertinimo išvadas ir rezultatus, specialiuosius ugdymosi poreikius ir jų tenkinimą suinteresuotoms institucijoms ar asmenims, susijusiems su vaikų ugdymu, gavęs tėvų (globėjų, rūpintojų) sutikimą.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis LR Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą 2017 m. sausio 17 įstatymu Nr. XIII-198. Taikomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,11 iki 11,39 atsižvelgiant į kvalifikaciją ir  darbo stažą.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
 4. Gyvenimo aprašymą (CV).
 5. Logopedo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija.
 6. Pažymą apie darbo stažą.
Dokumentų priėmimo vieta Kauno lopšelis-darželis „Lakštutė“

Parko g. 10, Kaunas

Dokumentų kopijas siųsti el. paštu: [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel.nr.: 8 37 37 35 88

el. p. [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2023-08-01

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.