Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis ,,Naminukas“
Pareigos Ikimokyklinio ugdymo mokytojas-pareigybės lygis A2
Darbo vieta Kauno lopšelis – darželis „Naminukas“, Ašigalio g. 39, Kaunas
Reikalavimai turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą ir auklėtojo kvalifikaciją.
Funkcijos vykdo ikimokyklinio ugdymo programas vaikams; organizuoja ir vykdo ugdomąjį procesą grupėje, atsižvelgiant į individualius vaikų ugdymosi poreikius, fiksuoja, analizuoja vaikų daromą pažangą ir pasiekimus, kaupia medžiagą pagrindžiančią vaikų pasiekimus, vadovaujantis lopšelio-darželio vaikų pažangos ir pasiekimo vertinimo tvarkomis; vaikų ugdymo apskaitą vykdo elektroninio dienyno „Mūsų darželis“ duomenų pagrindu, vadovaujantis lopšelio-darželio elektroninio dienyno tvarkymo nuostatais; bendradarbiauja su šeima, skatina tėvus dalyvauti grupės, lopšelio-darželio renginiuose, projektinėje ir kt. veikloje, derina šeimos ir įstaigos interesus.
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR  Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu 5 priedu, koeficientas – 7,44 – 10,45.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti  

Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijos.

Prašymas leisti dalyvauti konkurse.

Gyvenimo aprašymas.

Dokumentų priėmimo vieta Lopšelio – darželio raštinė, Ašigalio g. 39, Kaunas arba

el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

8 64890448;

Dokumentų priėmimo terminas                       Iki 2023-05-31

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.