Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Pagrandukas“
Pareigos Priešmokyklinio ugdymo pedagogas (0,82 etato)
Darbo vieta Krėvės pr. 58, Kaunas
Reikalavimai Aukštasis išsilavinimas ir ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija. Pretendentas turi atitikti Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014-08-29 įsakymu Nr. V-774 patvirtintus reikalavimus kompetencijoms  („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“).
Funkcijos Priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymas
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Švietimo ir mokslo ministro patvirtintu „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu“ bei „Kauno miesto savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų tarnybinių atlyginimų (tarifinių atlygių) koeficientų nustatymo aprašu“, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginį darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti  
  1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija
  3. Aukštojo mokslo diplomo (arba kito dokumento apie įgytą išsilavinimą) kopija.
  4. Mokytojo kvalifikacijos pažymėjimo kopija.
  5. Gyvenimo aprašymas (CV).
Dokumentų priėmimo vieta Kauno lopšelis-darželis „Pagrandukas“, Krėvės pr. 58, Kaunas
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

(8 37) 314 202; (8 37) 314 180

 [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas 2016-09-09

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.