Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Šilelis“
Pareigos Logopedas (0,75 et.)
Darbo vieta R. Kalantos 118, Kaunas
Reikalavimai
  • Logopedo profesinė kvalifikacija.
  • Išsilavinimas ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis).
Funkcijos
  • Teikti specialiąją pedagoginę pagalbą ikimokyklinio amžiaus vaikams, turintiems kalbos ir kitų komunikacijos sutrikimų.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginį darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: 7,99-10,45

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Prašymas;
  • paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • gyvenimo aprašymas (CV);
  • išsilavinimo dokumentai (kopijos)
Dokumentų priėmimo vieta R. Kalantos g. 118, Kauno lopšelio-darželio „Šilelis“ raštinėje arba el. paštu  [email protected]   
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonai (8 37) 456733, 457152
Dokumentų priėmimo terminas 2022-08-26 d.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.