Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis ,,Smalsutis“
Pareigos Mokytojo padėjėjas 0,5 etato
Darbo vieta Taikos pr. 72, Kaunas
Reikalavimai Turėti ne žemesnį, kaip vidurinį išsilavinimą ir (ar) profesinę kvalifikaciją, būti išklausęs privalomojo higienos įgūdžių mokymo programą bei privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programą ir turėti tai patvirtinančius sveikatos žinių atestavimo pažymėjimus, praėjęs medicininę apžiūrą, nesergantis psichinėmis ligomis ir neturintis teistumo bei sugebantis tinkamai bendrauti su vaikais.
Funkcijos Pagalbos teikimas ribotų galimybių savarankiškai dalyvauti ugdyme turintiems vidutinių, didelių arba labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams, ugdomiems pagal ikimokyklinio ugdymo programą.
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą 2017 m. sausio 17 įstatymu Nr. XIII-198,  atsižvelgiant į darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją: 7,99-10,45.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
  2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  3. išsilavinimą ir (ar) kvalifikacinę kategoriją patvirtinančių dokumentų kopijos;
  4. gyvenimo aprašymas;
  5. buvusių darboviečių rekomendacijas (nebūtinai).
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami Kauno  lopšelyje-darželyje “Smalsutis” adresu: Taikos pr. 72, Kaunas arba siunčiami el. paštu [email protected]  iki 2022 m. gruodžio 9  d.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel.: 837454620; 837350572

[email protected]

Dokumentų priėmimo terminas 2022-12-09

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.