Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Spindulys“
Pareigos Specialusis pedagogas
Darbo vieta Kauno lopšelis – darželis „Spindulys“
Reikalavimai Specialusis pedagogas turi turėti aukštąjį arba aukštesnįjį (specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą ir turi būti įgijęs specialiojo pedagogo kvalifikaciją.
Funkcijos Specialusis pedagogas dalyvauja atliekant pedagoginį vaikų vertinimą, nustatant jų žinių, mokėjimų, gūdžių, gebėjimų lygį; bendradarbiaudamas su mokytojais, specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių tėvais (globėjais), kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese, numato ugdymo tikslus ir uždavinius bei jų pasiekimo būdus ir metodus, atitinkančius specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų poreikius bei galimybes, ir juos taiko; padeda specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams įsisavinti ugdymo turinį ir lavina jų sutrikusias funkcijas, atsižvelgdamas į kiekvieno vaiko gebėjimus, ugdymosi galimybes; pataria mokytojams, kaip pritaikyti specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams ugdymo programas; šviečia darželio bendruomenę specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų ugdymo klausimais, inicijuoja ir įgyvendina prevencines veiklas, projektus kartu su darželio Vaiko gerovės komisija ir mokyklos taryba; tvarko ir pildo darbo dokumentus; rengia ataskaitas, raštus, įsakymų ir kitų vidaus dokumentų projektus, susijusius su specialiojo pedagogo veikla; vykdo kitus su darželio veikla susijusius nenuolatinio pobūdžio direktoriaus pavedimus, kad būtų pasiekti darželio strateginiai tikslai.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybinių ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu 2017 m. sausio 17 d. įsakymu Nr. XIII-198, Vilnius.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • CV;
 • Prašymas;
 • Išsilavinimo dokumentai;
 • Asmens dokumentai;
 • Pageidautini sveikatos dokumentai ( Sveikatos pažymėjimas, knygelė);
 • Pažymą apie neteistumą iš informatikos ir ryšių departamento prie LR vidaus reikalų ministerijos.
Dokumentų priėmimo vieta

Adresas: Sukilėlių per. 71, Kaunas

El. paštas: [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Direktorės tel. nr. +37060310425
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2019 m. rugsėjo 20  d.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.