Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Spindulys“
Pareigos Virėjas
Darbo vieta Kauno lopšelis – darželis „Spindulys“
Reikalavimai Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus, turintis virėjo  kvalifikaciją; mokantis savarankiškai organizuoti savo darbą; turi būti susipažinęs su „Geros higienos praktikos taisyklėmis viešojo maitinimo įmonėse tvarka“; žinoti Higienos normą „Maisto higiena“, reglamentuojančią maisto gamybą, sanitariją bei turi būti pasitikrinęs sveikatą.
Funkcijos Šias pareigas einantis asmuo gamina patiekalus, vykdo ingredientų svėrimus, matavimus ir maišymus pagal parengtas patiekalų ruošimo receptūras; užtikrina pagamintų patiekalų svorį pagal technologines korteles; vykdo virtuvės, jos įrangos, maisto patiekimo zonų ir pan. tikrinimus ir valymus, siekiant užtikrinti saugų ir higienišką maisto tvarkymą; privalo žinoti virtuvėje esančių įrengimų eksploatacines instrukcijas bei privalo mokėti naudotis darbo įrankiais.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybinių ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu. Pareiginės algos koeficientas  758,56 – 772,64 Eur.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • CV;
 • Prašymas;
 • Asmens dokumentai;
 • Pageidautini sveikatos dokumentai ( Sveikatos pažymėjimas, knygelė);
 • Pažymą apie neteistumą iš informatikos ir ryšių departamento prie LR vidaus reikalų ministerijos.
Dokumentų priėmimo vieta

Adresas: Sukilėlių per. 71, Kaunas

El. paštas: [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Direktorės tel. nr. +37060310425
Dokumentų priėmimo terminas

Iki 2020 m. rugsėjo 19  d.

Darbas neterminuotas

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.