Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Spindulys“
Pareigos valytoja (-as)
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis „Spindulys“
Reikalavimai Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus, pasitikrinęs sveikatą asmuo; žinoti plovimo ir dezinfekcijos priemonių paskirtį, koncentraciją ir vartojimo būdus; privalo būti išklausęs privalomus higienos įgūdžių mokymus;
Funkcijos Šias pareigas einantis darbuotojas atsakingai valo priskirtas patalpas, laikantis nustatyto jų tvarkymo eiliškumo, naudodamasis darbo įrankiais, cheminėmis valymo priemonėmis; prižiūri patalpose esančius augalus; išneša šiukšles į šiukšlių konteinerius; vykdo kitus pavaduotojo ūkiui nurodymus, susijusius su patalpų priežiūra.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybinių ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu 2017 m. sausio 17 d. įsakymu Nr. XIII-198, Vilnius.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • CV;
 • Prašymas;
 • Išsilavinimo dokumentai
 • Asmens dokumentai;
 • Pageidautini sveikatos dokumentai ( Sveikatos pažymėjimas, knygelė);
 • Pažymą apie neteistumą iš informatikos ir ryšių departamento prie LR vidaus reikalų ministerijos.
Dokumentų priėmimo vieta

Adresas: Sukilėlių per. 71, Kaunas

El. paštas: [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Direktorės tel. nr. +37060310425
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2019 m. rugsėjo 20  d.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.