Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis ,,Vilnelė“
Pareigos Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjas (a) (1 etatas) nuo 2023-09-01
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis „Vilnelė“
Vytenio g. 8, Kaunas
Reikalavimai
  1. Išsilavinimas ne žemesnis kaip vidurinis
Funkcijos
  • Pagalba mokytojui kasdieninėse veiklose grupėje bei lauke; nuolat rūpintis priskirtų patalpų tvarka, švara, vėdinimu; dalyvauti vaikų maitinimo ir poilsio organizavimo procese.
  • Pagal mokytojo padėjėjo (-os) pareigybės aprašymą.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: 5,1-6,5

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. CV
  2. Prašymas dalyvauti atrankoje
  3. Išsilavinimo dokumentai
  4. Kvalifikacijos dokumentai
  5. Asmens dokumentai
  6. Sveikatos dokumentai
Dokumentų priėmimo vieta Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai (9 val.-16 val.), siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu [email protected] Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. (8 620) 96 297

Elektroninis paštas:  [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas 2023-08-10 16.00 val.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.