Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis“Žuvintas“
Pareigos Specialusis pedagogas (0,5 et.)
Darbo vieta
Kauno lopšelis-darželis „Žuvintas“, Žuvinto g. 8, Kaunas
Reikalavimai Įgytas aukštasis pedagoginis  išsilavinimas ir specialiojo pedagogo kvalifikacija.
Funkcijos
 • Teikia specialiąją pedagoginę pagalbą vaikams, turintiems intelekto sutrikimų, specialiųjų pažinimo sutrikimų, emocijų, elgesio ir socialinės raidos sutrikimų, lėtinių somatinių ir neurologinių sutrikimų, kompleksinių sutrikimų ir ribotą intelektą turintiems vaikams.
 • Atlieka pedagoginį vaiko vertinimą, nustato vaikų žinių, mokėjimų, įgūdžių, gebėjimų lygį ir jų atitikimą ugdymo programoms.
 • Padeda specialiųjų poreikių vaikams įsisavinti ugdymo turinį (specialiojo pedagogo kabinete ar grupėje), lavina sutrikusias jų funkcijas atsižvelgdamas į kiekvieno specialiųjų poreikių vaiko gebėjimus ir ugdymo galimybes.
 • Konsultuoja pedagogus, kaip pritaikyti specialiųjų poreikių vaikams mokomąją medžiagą ir mokymo priemones, parinkti tinkamus ugdymo būdus ir metodus, pritaikyti ir/ar individualizuoti ugdymo programas.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas  vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų ir komisijų narių darbo apmokėjimo įstatymu. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: 7,44 – 9,28.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
 • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 • Gyvenimo aprašymas.
 • Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijos.
Dokumentų priėmimo vieta Žuvinto g. 8, Kaunas,  LT-51420

El. pašto adresu: [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. 8 37 34 83 85; +37060059033
Dokumentų priėmimo terminas Nuo 2022 m. liepos 18 d. iki  2022 m. liepos 29 d.

Nuo 2022 m. rugpjūčio 22 d. iki rugpjūčio 29 d.

 

Pokalbiai su pretendentais vyks 2022 m. rugpjūčio 30 d. pagal suderintą grafiką. Apie pokalbį pretendentus informuosime telefonu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.