Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Žvangutis“
Pareigos Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Darbo vieta Lopšelis- darželis „Žvangutis“, Šarkuvos g. 21, Kaunas
Reikalavimai Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas (ikimokyklinio ugdymo kvalifikacija)
Funkcijos • Organizuoja ir vykdo ugdomąjį procesą,
• Konsultuoja tėvus vaiko ugdymosi klausimais,
• Organizuoja bei dalyvauja įstaigos renginiuose, projektuose ir kt. Veiklose.
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR švietimo ir mokslo ministro patvirtintu „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu“ bei „Kauno miesto savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų tarnybinių atlyginimų (tarifinių atlygių) koeficientų nustatymo aprašu“, atsižvelgiant į pedagogo darbo stažą, išsilavinimą ir kvalifikacinę kategoriją.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašymą leisti dalyvauti atrankoje, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją, gyvenimo aprašymą, gyvenimo aprašymas (cv), asmens medicininė knygelė.
Dokumentų priėmimo vieta Kauno lopšelis-darželis „Žvangutis“, Šarkuvos g. 21, Kaunas
Arba el.p. [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai TEL. (8-37) 37 76 31; (8-37) 37 76 22; el.p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas 2015-08-20

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.