Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Kūlverstukas“
Pareigos Specialusis pedagogas (0,25 etatas)
Darbo vieta Birželio 23-osios g. 21, Kaunas

Kauno lopšelis-darželis „Kūlverstukas“

Reikalavimai
  • Aukštasis išsilavinimas ir specialiosios pedagogikos (oligofrenopedagogikos, defektologijos) profesinė kvalifikacija arba specialiosios pedagogikos studijų programos specialiojo pedagogo specializacija.
  • Informacinių ir komunikacinių technologijų valdymas.
Funkcijos Atlieka pedagoginį  ugdytinių vertinimą, nustato ugdytinių žinių, mokėjimų, įgūdžių, gebėjimų lygį ir jų atitikimą ugdymo programoms bei įvertina pažangą.

Padeda specialiųjų poreikių vaikams įsisavinti ugdymo turinį (specialiojo pedagogo kabinete ir grupėje) ir lavina jų sutrikusias funkcijas, atsižvelgdamas į kiekvieno specialiųjų poreikių turinčio vaiko gebėjimus, ugdymosi galimybes, mokymosi ypatumus.

Bendradarbiaudamas su kitais Lopšelio-darželio pedagogais, specialiųjų poreikių ugdytinių tėvais (globėjais, rūpintojais), kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese, pedagoginės psichologinės tarnybos specialistais, numato ugdymo tikslus ir uždavinius bei jų pasiekimo būdus ir metodus, atitinkančius specialiųjų poreikių ugdytinių poreikius bei galimybes, ir juos taiko.

Rengia individualiąsias programas, veiklos ataskaitas.

Teikia metodinę pagalbą mokytojams, specialiųjų poreikių turinčių vaikų tėvams (globėjams, rūpintojams) ir kitiems asmenims, tiesiogiai dalyvaujantiems ugdymo procese, ir juos konsultuoja specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdymo klausimais.

Tvarko ir pildo savo darbo dokumentus, taiko naujoves, dalyvauja įstaigos veikloje.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas pagal LR Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymą, atsižvelgiant į pedagoginį darbo stažą, turimą kvalifikacinę kategoriją.  

Taikomas pareiginės algos apmokėjimo koeficientas 7,4-10,45

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Prašymas dalyvauti atrankoje, gyvenimo aprašymas (CV), aukštojo mokslo diplomo (arba kito dokumento apie įgytą išsilavinimą) kopija, paso arba asmens tapatybės kortelės kopija, mokytojo kvalifikacijos pažymėjimo kopija, pažyma apie pedagoginį darbo stažą, registro pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų asmenų.
Dokumentų priėmimo vieta Skenuoti dokumentai siunčiami el. paštu – [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel.  (8 37) 731732; 331661; El.paštas – [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas 2022-10-13 d.  15.00 val.

Pretendentai individualiai informuojami apie atrankos pokalbiui paskirtą laiką.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.