Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis „Svirnelis“
Pareigos Specialusis pedagogas, 0,75 etato
Darbo vieta Kauno lopšelis-darželis ,,Svirnelis“, S. Lozoraičio g. 24, Kaunas
Reikalavimai
 • Aukštasis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas.
 • Specialiojo pedagogo kvalifikacija.
 • Geras lietuvių kalbos mokėjimas.
 • Gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas.
 • Puikūs bendravimo įgūdžiai su ikimokyklinio – priešmokyklinio amžiaus vaikais ir jų tėveliais.
 • Gebėjimas dirbti komandoje, savarankiškai planuoti ir organizuoti darbą.
 • Darbo IKT  įgūdžiai.
 • Gebėjimas numatyti veiklos prioritetus, ugdymo proceso tikslus ir uždavinius, veiklos turinį, gebėjimas dirbti su veiklą reglamentuojančiais dokumentais.
Funkcijos Teikti specialiąją pedagoginę pagalbą vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.

Atlikti pedagoginį vaikų vertinimą, nustatyti vaikų žinių, mokėjimų, įgūdžių, gebėjimų lygį ir jų atitikimą ugdymo programoms bei įvertinti pažangą darželyje.

Bendradarbiauti su pedagogais, specialiųjų poreikių vaikų tėvais (globėjais, rūpintojais), kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese, darželį aptarnaujančios pedagoginės psichologinės tarnybos specialistais.

Numatyti ugdymo tikslus ir uždavinius bei jų pasiekimo būdus ir metodus, atitinkančius specialiųjų poreikių vaikų poreikius bei galimybes, ir juos taikyti.

Rengti sutrikusių funkcijų lavinimo individualias ir grupines programas.

Padėti specialiųjų poreikių vaikams įsisavinti ugdymo turinį ir lavinti jų sutrikusias funkcijas, atsižvelgdamas į kiekvieno specialiųjų poreikių vaiko gebėjimus, ugdymosi galimybes, mokymosi ypatumus.

Naudotis informacinėmis technologijomis.

Pildyti elektroninį dienyną „Mūsų darželis“ ir atsakyti už duomenų tikslingumą.

Užtikrinti tvarkomų asmens duomenų konfidencialumą.

Taikyti savo darbe specialiosios pedagogikos naujoves.

Dalyvauti sprendžiant krizinius atvejus įstaigoje, ugdymo ir specialiųjų įgūdžių problemas.

Numatyti specialiosios pedagoginės pagalbos teikimo vaikui būdus bei formas bendradarbiaujant su auklėtojais, tėvais (globėjais), kitais specialistais, švietimo pagalbos įstaigomis, kitais su vaiku dirbančiais asmenimis, socialinių paslaugų ir sveikatos priežiūros įstaigomis, teisėsaugos institucijomis, socialiniais partneriais.

Šviesti bendruomenę specialiosios pedagoginės pagalbos teikimo, pozityviosios socializacijos klausimais, nuolat tobulina savo kompetencijas.

Inicijuoti ir įgyvendinti prevencines veiklas bei ugdymo projektus kartu su įstaigos Vaiko gerovės komisija ir įstaigos savivaldos grupėmis, ugdant vaikų specialiuosius įgūdžius.

Kitos funkcijos pagal pareigybės aprašymą.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas  vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų ir komisijų narių darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginį darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: nuo 8,11 – 11,39.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
 • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
 • Išsilavinimą ir kvalifikacinę kategoriją patvirtinančių dokumentų kopijos;
 • Gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami iki 2022 m. gruodžio 23  d. Kauno lopšelyje-darželyje ,,Svirnelis“ adresu: S. Lozoraičio g. 24, Kaunas, darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 31 40 73; (8 37) 31 17 35 , el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2023 m. gegužės 29 d.
Pokalbiai su pretendentais vyks 2023 m. gegužės 30 d. pagal suderintą grafiką.
Apie pokalbį pretendentus informuosime telefonu.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.